Merrjep Vetura Viti

Sot 08:51. al makina Gjirafa auto celesi njoftime Gjirafa. Sot 08:52 PEUGEOT 308 1. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. Gjeni makina të përdorura në Makina. 2 nafte, 4700 Euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Hene, 18 Maj, 2020 Toyota Corolla Verso viti 2012, manual, 2. VW Golf 3 Viti :1992 Motori: 1. Për vetura në shitje. MerrJep Shqipëri. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. LuginaShop. 900km Ka mbrojtje kundra gervishjes Full opsion Nr…”. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Kërkoni shpallje në MerrJep. 6 hdi fap rks 2011. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Vetura merr flakë në mes të rrugës në Vushtrri 22 tetor 2019 - 09:11 Në mëngjesin e sotëm, në një lagje të qytetit të Vushtrrisë një veturë është përfshirë nga flakët e zjarrit. Merrjep Lugina is on Facebook. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. Për vetura në shitje. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Viti: 2005. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. prizren 2 shtator 20:19. Ferizaj Dje, 16:00. 5 500 EUR Dje 22:49 U shit. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. 2,378 Likes, 12 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “Lexus LX - 570 edition 1 Viti : 2020 5. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 4 250 EUR Viti: 2009. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. August 11, 2019 · Urime festa e kurban bajramit. Në tetor 2017 Agjencia Qendrore e Prokurimit i dha një tender kompanisë “Automita” për shfrytëzim me qira të 373 automjeteve. 13 000 EUR Viti: 2008. Shitet vetura Sead Alhambra Ulse 7 Viti prodhimit 2006 Servisin te kryer Setin komplet te keryer para 7000mi km I ardhur nga ch 🇨🇭 Gomat Dimrit+Veres Km 193000 Liber Servisi Ne gjendje Perfekte 👌 Cmimi 3900 euro ☎️ +381621669199. Site title of www. Të gjitha Makina Vetura. The charset for this site is windows-1251. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Kilometrazha: 25 000 - 29 999. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. 13 000 EUR Viti: 2008. peugeot 207 crom paket 1. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. Të gjitha Makina Vetura Viti. Merrjep vetura Merrjep vetura. Merr jep kosov. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Sot 08:51. - Shpallja BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE shes t4 tdi me klim automatik viti 2002: pin. Tregu më i madhë për vetura të përdorura e të reja, kamiona dhe automjete të ndryshme në shitje në Kosovë dhe Shqipëri. Lipjan Sot, 09:58. Shitet vetura Golf 5 77kw 1. 20m 3 300 €. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Për vetura në shitje. Shitet vetura Opel Astra 1. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina te perdorura nafte njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. 9TDI Viti 2005 77kw Idoganuar pi belgjike Ne gjendje te mire Me gomat të reja Mob 0631892800. 9 TDi 66kw 2000 viti eshte ne gjendje perfekte serviset e krymeika regjistrim nderin fund vitit 12. The charset for this site is windows-1251. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2009. Automotive Dealership. Merr jep vetura. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Viti 2020 po largon nga jeta disa nga artistë më të njohur e më me ndikim në botën e artit dhe kulturës shqiptare. Eksploro njoftimet në Merrjep. 267K likes. Shitet Makina Vetura Viti. Vetura AUDI A4 1. com March 15, 2015 ·. prizren 2 shtator 20:19. Site title of www. Më 7 shkurt të 2020 kemi marrë lajmin për vdekjen e këngëtares në moshën 86-vjeçare. Kërkoni shpallje në MerrJep. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. 5 viti 2003 74kw i doganuar cmimi sipas marveshjes: tel+381621929640. MerrJep Shqipëri. Merrjep Lugina is on Facebook. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. com March 15, 2015 ·. Pak ditë pas dasmës me biznesmenin, 'Gymysh' merr vendimin e papritur 08:57 , 14/08/2020 Aktorja shumë e njohur në Shqipëri prej rolit të "Gymyshit", Songul Odeni i dha fund beqarisë me datë 29 korrik të këtij viti. Shitet vetura Golf 5 77kw 1. peugeot 207 crom paket 1. 9 TDI VITI 2003 RKS. 2020 (14:43):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2. Vetura është ne gjendje perfekte 1. al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. 900km Ka mbrojtje kundra gervishjes Full opsion Nr…”. Satire/Parody. Për vetura në shitje. Viti: 2000. 9 SDI, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, perkthim i menjhershem. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. al makina Gjirafa auto celesi njoftime Gjirafa. Vetura në shitje. 6HDI 90KS 2009G-KLIMA-TEMPOMAT-TOP. 8 viti 2001. Kilometrazha: 300 000 - 349 999. Shqipëri +355 44 537 787. Dje 10:59. setin e rrypit dhembezor ( rebrasni) 2. 6 hdi fap rks 2011. Merrjep Lugina is on Facebook. Gjeni makina të përdorura në Makina. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. vetura peugeot 207 1. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Veturaneshitje. Merrjep Vetura. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 20m 3 300 €. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Shitet Skoda Octavia Viti: 2006 66kw Çmimi sipas marveshjes Tel. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Shes blej vetura ne kosov. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 2 nafte, 4700 Euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Hene, 18 Maj, 2020 Toyota Corolla Verso viti 2012, manual, 2. 9 TDI, viti i prodhimit 2005, vetura posedon regjistrim RKS deri me 04/05/2021, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. Më 7 shkurt të 2020 kemi marrë lajmin për vdekjen e këngëtares në moshën 86-vjeçare. Classified ads in Të gjitha komunat. Vetura, Ferizaj: Sot 18:48 Shitet shporeti 100 € Mercedes 814 viti 1990 rks 20. com Dje në orën 10:31 PD Porsche PANAMERA 3. Prishtinë Sot, 21:53. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. 2,466 Likes, 2 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “⚜️Porsche Panamera ⚜️ VITI 2012 KILOMETRA 115. Setine trapit Posedon edhe libren e te gjitha servisave. Veturaneshitje. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Merrjep Vetura. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. 19 Korr 20:05 Mercedes Benz C180 Kompresor. Veturaneshitje. Kërkoni shpallje në MerrJep. Për vetura në shitje. 09 Mar 22:09 Citroen C5. 5 dizell 4x4. al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Gjeni makina të përdorura në Makina. Shitet URGJENT me çmim SPECIAL. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. MerrJep Shqipëri. Merrjep vetura Merrjep vetura. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Shitet vetura Opel Astra 1. Automotive Dealership. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima. com Hier, à 13:07 Shitet Mercedes C 220 -- ️ Viti: 2013 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizitoni 👉 bit. te katerta goma. 9 Tdi viti 2004 rks 01. 9 SDI, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, perkthim i menjhershem. Shes blej vetura Add to Wish List Add to Compare. Viti: 2005. Në tetor 2017 Agjencia Qendrore e Prokurimit i dha një tender kompanisë “Automita” për shfrytëzim me qira të 373 automjeteve. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Merrjep vetura ne kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni nafte shes blej makina te perdorura njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. 6 hdi fap rks 2011. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Të gjitha Makina Vetura Viti. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Kërkoni shpallje në MerrJep. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Gjeni makina të përdorura në Makina. 9 TDI VITI 2003 RKS. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. 9 TDI Viti 2005 Posedon ATEST FOLIA FELLNE EDHE GOMA TREJA 2 MUAJ TE PERDORURA REGJISTRIM-15 prill 2021 201. al dhe gjej njoftuime për shesblej vetura nëshitje në Gjitha Shqipërinë. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. Vetura AUDI 80 1. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. ly/3gJZBNw për informata shtesë. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. setin e rrypit dhembezor ( rebrasni) 2. Dje 10:59. Automjete > Vetura country Albania > Tirana region > Tirana Description? Marka,Modeli : Opel Corsa? Viti : 2004? Kambio : manual? Lenda Djegese : Benzin-Gaz? Targa : Shqiptare letrat deri ne 20/QERSHOR/2021? Km : 156mij origjinale? Ngjyra : Gri. Shitet Vetura Renault Captur -- ️ Viti: 2018 ️Transmetuesi: Manual ️Karburanti: Naftë -- Vizito bit. 2020 sanaku 5. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Merrjep ''Online-Tringa''. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Për vetura në shitje. Kilometrazha: 180 Merrjep. Kilometrazha: 25 000 - 29 999. com is Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Patundshmëri | Celular | Kompjutera | Punë | MerrJep. Eksploro njoftimet në Merrjep. shes vw polo 1. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Kilometrazha: 180 Merrjep. vetura peugeot 207 1. Shitet vetura Opel Astra 1. Merrjep Lugina 4 hrs · Shes ford fiest 1. 5,453 likes · 21 talking about this. Shitet vetura Sead Alhambra Ulse 7 Viti prodhimit 2006 Servisin te kryer Setin komplet te keryer para 7000mi km I ardhur nga ch 🇨🇭 Gomat Dimrit+Veres Km 193000 Liber Servisi Ne gjendje Perfekte 👌 Cmimi 3900 euro ☎️ +381621669199. - Shpallja U Shit Flm Merrjep Shitet, Gjilan, MAKINA, Vetura, Opel, Calibra, U Shit Flm Merrjep, 4232576 Viti: 1990, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith. Prishtinë Sot, 21:53. Kërkoni shpallje në MerrJep. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz 25. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. 20m 3 300 €. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. 9 TDI 105 ps 7 ulëse, 42. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Më 7 shkurt të 2020 kemi marrë lajmin për vdekjen e këngëtares në moshën 86-vjeçare. 8 turbo dizell viti 2001 me klim gjendje te regullt regjistrim der ne muajin e 10 kontakt viber +383 45 512 033 dobrosin qmimi 1100€. VW Golf 3 Viti :1992 Motori: 1. 0 Diesel viti 96 Qmimi sipas marrveshjes Per me shum info: +381621836311 See more of Merrjep Lugina on Facebook ne shitje vetura ne gjendje te. Shqipëri +355 44 537 787. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2009. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. 9 TDI VITI 2003 RKS. Dje 10:59. 6HDI 90KS 2009G-KLIMA-TEMPOMAT-TOP. Shitet vetura Opel Astra 1. August 11, 2019 · Urime festa. al Njoftime Falas Tirane. Vetura AUDI 80 1. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. 6HDI 90KS 2009G-KLIMA-TEMPOMAT-TOP. com Dje në orën 10:31 PD Porsche PANAMERA 3. Shitet URGJENT me çmim SPECIAL. 58 likes · 1 talking about this. Shitet vetura opel Astra 1. Kërkoni shpallje në MerrJep. 9 TDI VITI 2003 RKS. Shitet vetura Opel Astra 1. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Veturaneshitje. 6 Benzin * …”. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. Seat Ibiza viti 2011, manual, 1. prizren 2 shtator 20:19. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. al Njoftime Falas Tirane. Lipjan Sot, 09:55. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. com World ranking 6833 altough the site value is $327732. Sot 08:51. Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. Classified ads in Të gjitha komunat. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima. Shitet vetura Opel Astra 1. Vetura, Ferizaj: Sot 18:48 Shitet shporeti 100 € Mercedes 814 viti 1990 rks 20. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. Ferizaj Dje, 16:00. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. al dhe gjej njoftuime për shesblej vetura nëshitje në Gjitha Shqipërinë. Merrjep, Pristina. 58 likes · 1 talking about this. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. 2020 (22:09):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres. Shitet vetura Golf 5 77kw 1. 7 diesel year 2003 registered until the end of the year possibility of changing with gof 4 price according to agreement contact number 0621932804. Fort JA8 Fiesta 1. 8 GTC, benzin. Government Organization. Nga këto, me një kontratë dhe dy aneks kontrata të nënshkruar brenda një viti qeveria kontraktoi 204 vetura të tipit Renault Megane me çmim prej 347 euro për muaj dhe 169 vetura të tipit Dacia Sandero me një çmim mujor të qirasë prej 247 euro. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Gjirafa vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Veturaneshitje. al makina Gjirafa auto celesi njoftime Gjirafa. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. Vetura Opel Zafira 1. The charset for this site is windows-1251. Kilometrazha: 70 000 - 74 999. Sot 03:55 Ducati 749s. 6HDI 90KS 2009G-KLIMA-TEMPOMAT-TOP. Shitet Pasati b5. 0 Diesel viti 96 Qmimi sipas marrveshjes Per me shum info: +381621836311 See more of Merrjep Lugina on Facebook ne shitje vetura ne gjendje te. Local Business. Vetura Audi A4 2. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale, Vushtrri, BIZNES DHE PUNË, Shërbime, Shtëpiake dhe Pastrim, 044550009 VIBER DEZINFEKTIM. Classified ads in Të gjitha komunat. Viti: 2000 Disel +38345987169 +2. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. com March 15, 2015 ·. Opel vectra B 2. Opel zafira 1. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. Gjeni makina të përdorura në Makina. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. com Dje në orën 10:31 PD Porsche PANAMERA 3. 900km Ka mbrojtje kundra gervishjes Full opsion Nr…”. Për vetura në shitje. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. Amortizerat 4 3. Shitet vetura Opel Astra 1. -merrjep vetura golf 2 naft. Veturaneshitje. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima. al Njoftime Falas Tirane. Shpallje në Të gjitha komunat. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Tregukosovar. 4 250 EUR Viti: 2009. LuginaShop. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz 25. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2007. vetura peugeot 207 1. Kërkoni shpallje në MerrJep. Merr jep kosov. August 11, 2019 · Urime festa e kurban bajramit. Gjirafa vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. 6 hdi fap rks 2011. com - Falas. al është platforma që ofron mundësi për blerje më makina Gjirafa merrjep Mirlir shqiperi Gjirafa auto Merrjep makina mirlir makina gjej makina makina te lira shitje mirlir vetura makina per shitje Autostop vetura Gjirafa. 2 nafte, 4700 Euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Hene, 18 Maj, 2020 Toyota Corolla Verso viti 2012, manual, 2. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. e perdorur vetem nga nje person ne shqiperi. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep. Vetura shitet ose ndrrohet. Classified ads in Të gjitha komunat. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Fine Bubble Technologies innovative and environmentally-friendly water treatment solution is purifying contaminated and polluted water across the world. Merrjep Lugina. 7 diesel year 2003 registered until the end of the year possibility of changing with gof 4 price according to agreement contact number 0621932804. Shitet Makina Vetura Viti. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Audi a4 viti 2003 , 74 kw te nderruara 1. Audi a4 2003 1. Vetura Audi A4 2. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. 6 hdi fap rks 2011. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina te perdorura nafte njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Për vetura në shitje. Setine trapit Posedon edhe libren e te gjitha servisave. Kërkoni shpallje në MerrJep. Shitet Makina Vetura Viti. Merrjep Vetura. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 9 TDi 66kw 2000 viti eshte ne gjendje perfekte serviset e krymeika regjistrim nderin fund vitit 12. al Njoftime Falas Tirane. Shitet Skoda Octavia Viti: 2006 66kw Çmimi sipas marveshjes Tel. Të gjitha Makina Vetura Opel Vectra + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2007. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. 6 hdi fap rks 2011. Për vetura në shitje. The charset for this site is windows-1251. 5 viti 2003 74kw i doganuar cmimi sipas marveshjes: tel+381621929640. LAND-ROVER / FREELANDER, 2. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. Tregu më i madhë për vetura të përdorura e të reja, kamiona dhe automjete të ndryshme në shitje në Kosovë dhe Shqipëri. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Vetura AUDI 80 1. prizren 2 shtator 20:19. 9TDI Viti 2005 77kw Idoganuar pi belgjike Ne gjendje te mire Me gomat të reja Mob 0631892800. 9 SDI, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, perkthim i menjhershem. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. Shitet vetura Golf 5 77kw 1. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 2,378 Likes, 12 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “Lexus LX - 570 edition 1 Viti : 2020 5. com/Shpallja/Shitet/Burim/MAKINA/Vetura/Audi/A5/AUDI-A4-2-0-TDI-MANUAL-2008/6839257-. Merrjep Lugina 4 hrs · Shes ford fiest 1. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. 6 dizell automatik viti i prodhimit sakt 06. Vetura automatik Të gjitha Automjete Makina Kolonjë Viti: 2012. Fine Bubble Technologies innovative and environmentally-friendly water treatment solution is purifying contaminated and polluted water across the world. -merr jep vetura kosove. Classified ads in Prizren. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. Sot 08:51. Tregu më i madhë për vetura të përdorura e të reja, kamiona dhe automjete të ndryshme në shitje në Kosovë dhe Shqipëri. Kërkoni shpallje në MerrJep. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Merr jep vetura. 2,378 Likes, 12 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “Lexus LX - 570 edition 1 Viti : 2020 5. 8 viti 2001 posedon pulla timon automatik klimatronik klim funksionale xhamat elektron. Të gjitha Makina Vetura Shtime + Krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Llogaria ime; Shtime | Makina | Vetura. Shpallje në Të gjitha komunat. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Kërkoni shpallje në MerrJep. 8 viti 2001. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. 0 tdi stronic viti 2016. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. nr tel 0628169446. 19 Korr 20:05 Mercedes Benz C180 Kompresor. Web: https://www. 0 server works with 797 ms speed. Viti: 2000. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Shpallje në Të gjitha komunat. 9 TDI Viti 2005 Posedon ATEST FOLIA FELLNE EDHE GOMA TREJA 2 MUAJ TE PERDORURA REGJISTRIM-15 prill 2021 201. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale, Vushtrri, BIZNES DHE PUNË, Shërbime, Shtëpiake dhe Pastrim, 044550009 VIBER DEZINFEKTIM. 2020 per me shum info tel 045658264 + 8 Leta fordon på Marketplace och filtrera efter pris, plats med mera. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Vetura, Ferizaj: Sot 18:48 Shitet shporeti 100 € Mercedes 814 viti 1990 rks 20. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. +381637256005. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. Vetura Mercedes c350 viti 2010 181000. Veturaneshitje. Kërkoni shpallje në MerrJep. com enable you to buy and sell almost anything on your community. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Shitet vetura opel Astra 1. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. - Shpallja U Shit Flm Merrjep Shitet, Gjilan, MAKINA, Vetura, Opel, Calibra, U Shit Flm Merrjep, 4232576 Viti: 1990, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith. prizren 2 shtator 20:19. prizren 2 shtator 20:19. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. al ju mundëson të shisni direkt tek. 9 TDI 105 ps 7 ulëse, 42. Local Business. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. 3 viti 2015. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Satire/Parody. Kilometrazha: 180 Merrjep. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. e perdorur vetem nga nje person ne shqiperi. Audi a4 viti 2003 , 74 kw te nderruara 1. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. 7 diesel year 2003 registered until the end of the year possibility of changing with gof 4 price according to agreement contact number 0621932804. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. MerrJep Shqipëri. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Veturaneshitje. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Veturaneshitje. Kilometrazha: 70 000 - 74 999. 9 TDI Viti 2005 Posedon ATEST FOLIA FELLNE EDHE GOMA TREJA 2 MUAJ TE PERDORURA REGJISTRIM-15 prill 2021 201. Vetura merr flakë në mes të rrugës në Vushtrri 22 tetor 2019 - 09:11 Në mëngjesin e sotëm, në një lagje të qytetit të Vushtrrisë një veturë është përfshirë nga flakët e zjarrit. Viti: 2000 Disel +38345987169 +2. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. vetura peugeot 207 1. Merr jep kosov. 2020 (14:43):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2. Merrjep vetura ne kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni nafte shes blej makina te perdorura njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. 8 turbo dizell viti 2001 me klim gjendje te regullt regjistrim der ne muajin e 10 kontakt viber +383 45 512 033 dobrosin qmimi 1100€. Kërkoni shpallje në MerrJep. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, Tauran 2015 dsg , 4632418 Viti: 2015. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. al, Tirana, Albania. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro i. Gjej të gjitha në. Gjirafa vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Opel vectra B 2. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. Vetura Fort JA8 Fiesta 1. peugeot 207 crom paket 1. Vetura AUDI 80 1. Merrjep Lugina 9 घंटे · Shitet golf 4 1. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. Merrjep vetura ne kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina automjete mer jep al merrjep shqiperi ford focus b enzin gas golf 4 automatike makina ne shitje te lira passat cc 201+1 kamjncina shitblerjemakinash makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina ne shitje okazion. 7 dizel viti 2003 i regjistruar deri fund te viti mundesi ndrrimi me gof 4 cmimi sipas marveshjes numri kontaktues 0621932804 Opel Astra car for sale 1. Merrjep vetura Merrjep vetura. Për vetura në shitje. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2009. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz 25. 0 tdi stronic viti 2016. Pak ditë pas dasmës me biznesmenin, 'Gymysh' merr vendimin e papritur 08:57 , 14/08/2020 Aktorja shumë e njohur në Shqipëri prej rolit të "Gymyshit", Songul Odeni i dha fund beqarisë me datë 29 korrik të këtij viti. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 000 Automat 8G -Tronic * 3. Classified ads in Prizren. 000 Km Kontakt:+4915238538765. Shpallje në Prizren. Të gjitha Makina Vetura Viti. 4 cc HDi 70 Cv Viti 2002 (Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Merkure, 06 Korrik, 2016 benz E 200 (Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura. Për vetura në shitje. -merrjep vetura golf 2 naft. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. 0 tdi stronic viti 2016. Regjistrim deri 24 nentor 2020 0621050 272 Cmimi sipas marvesjes , pa ndrrim. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 2,378 Likes, 12 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “Lexus LX - 570 edition 1 Viti : 2020 5. 6 hdi fap rks 2011. Kilometrazha: 35 000 - 39 999. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. 9 TDI VITI 2003 RKS. 0 tdi stronic viti 2016 navigacion tempomat pulla timon shpejtsi timon klimatronik klim fu. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Satire/Parody. com Hier, à 13:07 Shitet Mercedes C 220 -- ️ Viti: 2013 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizitoni 👉 bit. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Sot 12:11 Hyundai SantaFe. Pak ditë pas dasmës me biznesmenin, 'Gymysh' merr vendimin e papritur 08:57 , 14/08/2020 Aktorja shumë e njohur në Shqipëri prej rolit të "Gymyshit", Songul Odeni i dha fund beqarisë me datë 29 korrik të këtij viti. Shitet vetura opel Astra 1. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. Veturaneshitje. Vetura AUDI A4 1. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz 25. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Për vetura në shitje. Vetura në shitje. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Vetura është ne gjendje perfekte 1. 9 tdi rks 2 muj viti 2008 gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera mundesi ndr. com World ranking 6833 altough the site value is $327732. - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale, Vushtrri, BIZNES DHE PUNË, Shërbime, Shtëpiake dhe Pastrim, 044550009 VIBER DEZINFEKTIM. Sot 08:52 PEUGEOT 308 1. 5 viti 2003 74kw i doganuar cmimi sipas marveshjes: tel+381621929640. Viti: 2005. Kilometrazha: 70 000 - 74 999. - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, Tauran 2015 dsg , 4632418 Viti: 2015. Tregu më i madhë për vetura të përdorura e të reja, kamiona dhe automjete të ndryshme në shitje në Kosovë dhe Shqipëri. Viti 19 qershor 00:07. 10 700 EUR Viti: 2016. 267K likes. Sot 03:55 Ducati 749s. Veturaneshitje. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. com/Shpallja/Shitet/Burim/MAKINA/Vetura/Audi/A5/AUDI-A4-2-0-TDI-MANUAL-2008/6839257-. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Shqipëri +355 44 537 787. Viti: 2009. 9 TDI 105 ps 7 ulëse Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, VW Touran 1. Merrjep Vetura. 2020 (22:09):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. com Hier, à 13:07 Shitet Mercedes C 220 -- ️ Viti: 2013 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizitoni 👉 bit. Kërkoni shpallje në MerrJep. -merr jep vetura kosove. Dje 10:59. Shes VW Touran 1. 2 990 EUR Viti. Qanta online Pz. Shiten Mercedes-Benz te Reja, te Perdorura. 900km Ka mbrojtje kundra gervishjes Full opsion Nr…”. Vetura Fort JA8 Fiesta 1. al ju mundëson të shisni direkt tek. Sot 08:28. Vetura Audi A4 2. Merr jep vetura. Buy any 3 x 2. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina te perdorura nafte njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Kërkoni shpallje në MerrJep. Sot 08:51. Pak ditë pas dasmës me biznesmenin, 'Gymysh' merr vendimin e papritur 08:57 , 14/08/2020 Aktorja shumë e njohur në Shqipëri prej rolit të "Gymyshit", Songul Odeni i dha fund beqarisë me datë 29 korrik të këtij viti. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. Viti: 2009. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. August 11, 2019 · Urime festa. 6 hdi fap rks 2011. Merrjep kosove vetura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni nafte shes blej makina te perdorura njoftime falas makina auto albania te. Kilometrazha: 180 Merrjep. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. Tregu më i madhë për vetura të përdorura e të reja, kamiona dhe automjete të ndryshme në shitje në Kosovë dhe Shqipëri. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. peugeot 207 crom paket 1. Opel vectra B 2. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Merrjep vetura ne kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina automjete mer jep al merrjep shqiperi ford focus b enzin gas golf 4 automatike makina ne shitje te lira passat cc 201+1 kamjncina shitblerjemakinash makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina ne shitje okazion. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. Kërkoni shpallje në MerrJep. Merrjep Lugina. Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep. -merrjep vetura golf 2 naft. Me Marrveshje. Vetura AUDI 80 1. com - Falas. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. 10 700 EUR Viti: 2016. Të gjitha Makina Vetura Opel Vectra + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2007.